Hakkımızda

Biz Kimiz?

Özlediğiniz konfor ve beklentilerinizin üzerinde hizmet anlayışıyla Navitas Spa standartlarınızı çok yükseltecek. Rahatlamanın Tam Zamanı !

Navitas Spa

Özlediğiniz konfor ve beklentilerinizin üzerinde hizmet anlayışıyla Navitas Spa & Sports standartlarınızı çok yükseltecek.

Yoğun ve hareketli hayat temposunda geçiyor günlerimiz. günlük hayatın yorgunluğu ve stresinden arınmanın adresi Navitas spa’da sizleri bekliyoruz.

Spa merkezlerimizin girişinden çıkışına kadar sizlere eşlik ederek en uygun bakım programları ile hizmet veriyoruz. Vücut bakım programları, masaj terapileri ve aromatik yağlar ile yapılan bakımlar, ruhsal ve bedensel olarak vücudunuzu ve ruhunuzu dinlendirecek, stresten uzaklaştıracak.

Havuz, Sauna, Türk Hamamı, Buhar Banyosu, Masaj Terapi ve Fitness merkezinde keyifli bir gün geçirmeniz için her şey düşünülmüş ve hijyen şartlarına dikkat edilmiştir.

Şehir içinde, şehirden uzak olmak için sizleri de bekliyoruz.

Bedeninizi ve Ruhunuzu Navitas Spa'da dinlendirin…

about-img

Rakamlarla Biz  • 17+
    Şube


  • 6+
    Farklı Şehirde Hizmet

Müşteri Yorumları

Fethi Erdem Akkaya

Fethi Erdem Akkaya / CEO

Navitas Spa Merkezi, Ramada Encore By Wyndham tesisinde bulunmaktan mutluyum. Profesyonel ekibi ve profesyonel ekipmanları ile konforu ön planda tutuyor. 

Hazal Yıldırım

Hazal Yıldırım / İK Direktörü

Islak zeminleri, masaj odaları, personellerin profesyonelliğiyle Navitas Spa Ramada Encore şubesi profesyonelliği üst seviyede tutmuş.

Deniz Barçak

Deniz Barçak / İç Mimar

Masaj için gelmiştim ve çok memnun kaldım. Profesyonel masörleri sayesinde güzel bir hizmet alıyorsunuz. Üstelik masörleri uzak doğulu.

Hasan Çıkla

Hasan Çıkla / Endüstri Mühendisi

Aramaterapi masajı hizmeti aldım. Kullandıkları aroma yağları'nın orjinal oluşu uygulamada belli oluyor. Kaliteli hizmet. Gülen yüzlü personel.